AGT – Terry Fator. Mam Talent. Amerykańska edycja. Czy polska edycja to oszustwo?

Większość filmów jest po angielsku. Uczcie się:). Tak więc Wojciech Glanc, polski brzuchomówca rekomenduje następny film:

Terry Fator. Brzuchomówca, który wygrał amerykański Mam Talent. Miałem przyjemność poznać go osobiście, kiedy nie był jeszcze aż tak znany. No i miałem okazje widzieć innych. Uważam nawet, że o wiele lepszych, lecz nie wypromowanych tak jak obecnie Terry jest.

Mała ciekawostka. Człowiek, który stworzył Eustachego, zrobił dla Terry’ego żółwia. Producent (albo raczej artysta plastyk) stworzył już masę lalek, które stały się znane na świecie. W Polsce jego lalka stała się znana dzięki mnie… albo raczej naszemu duetowi:)

Chcę powiedzieć tylko jedno, skoro poruszam temat Mam Talent. Terry jest sławny. Terry jest nieźle opłacany. Mówie tu o kontraktach na miliony dolców. Dzięki Mam Talent w amerykańskiej edycji. Ta bowiem edycja, jak i wiele innych zachodnich, jest autentycznie programem napędowym dla nieznanych wcześniej medialnie artystów. To „Mam Talent” prawdziwy a nie tajwańska podróbka jaką jest żałosna polska edycja.

Polski mam talent to ściema. Sława ludzi z tego programu to ściema. Przyjrzyjcie się uważnie. Wciskanie bajeczek o sławie… która kończy się tak naprawdę na żałosnej auto-produkcji Kubusia i mało utalentowanej blondie. Jedyna utalentowana to jednak Agnieszka tylko.
Polski Mam Talent to nabieranie i robienie nadziei. Pokażą Cię w TV. Powiedzą jaki jesteś „sławny”… tylko w kieszeni tego nigdy nie zobaczysz. Prędzej spotkasz się z telefonami ze stacji, że „teraz oni decydują”. Tak było zresztą z Big Brother.

Jeśli jesteś młodym artystą, startuj do Mam Talent poza Polską. Twój akcent i wymowa może się okazać atutem. Na zachodzie bycie obcokrajowcem często jest mile widziane w mediach. Startuj w Niemczech, Belgii, USA (jak to zrobiła ekpia młodych skrzypaczek o ile pamiętam), bo to da Ci powera, to da Ci prestiż, to da Ci szacunek.

Startuj tam, gdzie oceniać będą Cię ludzie, którzy coś sobą reprezentują. Bo wybaczcie mi wszyscy… Kuba. Ok. Medialny krzykacz. Agnieszka… luzik. Ale poza śpiewaniem to chyba szkół nie kończyła… więc trochę narusza to też jej autorytet (aczkolwiek darzę ją sympatią). Ale ta beznamiętna blondie? Litości! Jak będę miał ochotę na mamałygę to w misce! Ale nie w TV. Błagam. Obelga dla świata aktorskiego. Gdyby Łomnicki żył… to dziewczynka może mogłaby podawać zapałki zacnym gościom na bankietach z prawdziwymi aktorami. Pani doktor z serialu pierdu pierdu. Na Rany Po Rydzyku!

Ludziska kochane- jest w Was wiele talentów. Zbyt wielu młodych wspaniałych artystów widziałem. Jest zbyt wielu niedocenianych w Polsce. Nie pozwólcie się „doceniać” programowi Mam Talent bo to porażka.

Odwagi- startujcie na zachodzie. A na pewno nie pożałujecie. Polski Mam Talent pozostawcie dziadom i niedorobom.
Nie dajcie się okłamywać. A jeśli po tym co piszę, dacie się zrobić w ch… to skrobnijcie emaila do mnie kiedyś.
Może napiszemy coś na moim blogu.