Bodies… the exhibition- Glanc znowu wywołuje skandal!

Już jest skandal a będzie większy. Już jutro (prawdopodobnie w nocy) opublikuję pierwszy filmik dotyczący wystawy „ludzkich zwłok”. Szykuję bardzo szokujące posunięcia, których zdradzać jeszcze nie będę. To co się wydarzy już niedługo zatrzęsie tysiącami ludzi (już uśmiecham się perwersyjnie).
Pozostaje Wam tylko czekać. Jutro pierwszy „ot taki sobie” filmik. Konkretne i bardzo silne uderzenie jest przygotowywane. Wielu ludzi się uśmieje. Wielu ludzi się obrazi… i „Samobójstwo Przed Kamerą” będzie przy tym cienkim siurkiem.
Uwielbiam to myślenie, że „nic i nikt mnie nie powstrzyma”. I nie ma dla mnie tabu ni tematu, którego nie odważyłbym się z Eustachym (lub bez) ruszyć.
Macie możliwość obserwacji rozwoju najbardziej kontrowersyjnego satyryka w kraju. Człowieka bez obciążeń „układami”. W telewizji trzeba się liczyć z układami… dlatego nie jest mi ona zbyt potrzebna.

Podobny do któregoś polityka...

Podobny do któregoś polityka...

A teraz spierdzielaj z mojego bloga internauto… nie obciążaj mi serwera. Wysyłaj linki bo tylko to potrafisz dobrze. Nie zapomnij przy okazji pocałować mnie w dupę wraz z dziennikarzami.