Czy Figurski ma dostać ode mnie w „ryj”?

No i masz. Telefon. Wczoraj. Nie chciało mi się więcej pytać.

Otóż zadzwoniła do mnie jakaś miła Pani z programu „Jazda Figurowa”, czyli programu Figurskiego. Zaprosili mnie.

Pierwszym pytaniem moim było: „a czy Figur nie boi się, że dostanie ode mnie przed kamerami w ryja?”. Spotkałem się z wymowną ciszą a później z pytaniem „czy aż tak bardzo go Pan nie lubi?”

A co tu ma lubienie czy nie. Wojewódzki razem z Figurem mieli już okazję czytać co kiedyś o nich napisałem.

Uważam, że wtedy, gdy robili sobie jaja nie wiedząc, czy naprawdę nie rozmawiają z kimś w „depresji” przegięli jak niedorozwinięte szczeniaki. Gdyby zadzwonili do prawdziwego potencjalnego samobójcy- mogli go dobić. I za to w sumie po mordzie się po męsku należy. To jest moje zdanie. No cóż… ale czego by się tu spodziewać w szczególności po Wojewódzkim? Odpowiedzialności??? Give me a fucken break!!! (Mówię tu o durnowatych popisach na antenie Eski Rock).

Nie mówię, że Figura lubię lub że go nie lubię. Poznam osobiście- wtedy zadecyduję. Natomiast dla show… może warto było by dać w „ryj” w taki czy inny sposób.Pro forma. Albo na zapas.

Tak więc drodzy czytelnicy- po raz pierwszy będę liczył się z Waszą opinią. Dać „w ryj” przed kamerą czy „nie dać w ryj”? Czego oczekujecie? Co chcecie zobaczyć? Chcielibyście zobaczyć akcję przed kamerami? Jaką? Czego chcecie?

Po raz pierwszy może okazać się, że dostaniecie to, na co czekacie. I nie podejmę decyzji za pomocą wyciągania kasy z waszej kieszeni przez konkurs sms. Pytanie realne.

Figurski jest kontrowersyjny. Ja też. Wojewódzki ciągle jest dla mnie za cienki. Tak naprawdę wiem, że boi się ryzyka. To wynika z jednej naszej rozmowy. Bloi się… to jest prawdziwy Wojewódzki. I chyba za prawdziwe emocje jestem w stanie go nawet polubić.

Zwisa mi to, czy będę u Figura czy nie. Jeśli tak, to mam nadzieję, że chłopak jest na tyle kumaty, żeby ten właśnie odcinek wstrząsnął Polską w posadach. Chcę tego. Lubię to. Kontrowersje zmuszają debili do myślenia po tym, jak emocje opadną. Jeśli po tym poście mu się odwidzi, to ce ha z nimi i ich jazdami:) Wisi mi to jak u podstarzałego ogiera po środkach uspokajających.

PYTANIE:

CZY CHCECIE ABY FIGURSKI DOSTAŁ ODE MNIE W „RYJA” PRZY OKAZJI PROGRAMU???

A może wręczyć mu breloczek albo długopis?

Piszcie. Tym razem przeczytam.