Posłać Dodę do psychiatryka!

Przeczytałem (chyba na WP.pl) o niejakiej Dodzie i zamachu bombowym na sąd, w którym przebywała owa Pani.

Proces ponoć dotyczył tego czy miała na sobie majtki czy nie. No i oczywiście jak to w przypadku Dody, skończyło się prawie z hukiem. Ktoś rzekomo podłożył bombę w sądzie i jak donosiły różne media: ponad 2000 ludzi było ewakuowanych.

Moim zdaniem to numer Dody. Tam zbrodnia gdzie interes. Za taki numer Dodę należałoby umieścić na obserwacji bo stanowi bezpośrednie zagrożenie dla innych!!!

Można to zrobić ludzie! Wystarczy kilka zgłoszeń na policję wyrażających niepokój i można Dodę „obserwować” na oddziale przez 10 dni!

Dla mnie to chamski marketing. Bardzo chamski i groźny. Ja ośmieliłem się być bardzo subtelny bo ruszałem tylko samego siebie jeśli już.

A oto korzyści Dody:

1. zdarzenie mogło rzucić podejrzenia na media, które Doda zaskarżyła (chyba Super Express)

efekt- że to niby biedna Doda

2. podejrzenia mogą paść na fikcyjnego „fana”

efekt- że to niby biedna Doda

3. Doda złapana… już widzę tysiące nagłówków w gazetach etc. Nawet jeśli zapłaci grzywnę to ma media w kieszeni na kilka tygodni a to zawsze jest prędzej czy później kasa.

efekt- Doda terrorysta (artykuły w momencie oskarżenia, środku procesu, na końcu, podsumowanie ile zapłaciła)

4. Menager Dody znajdzie „jelenia”, zapłaci sowicie i jeleń „beknie” za Dodę. Będzie miał kasę i możliwość chwalenia się do końca życia za udział we wkręcie.

efekt- Doda terrorystka i znowu artykuły

Jakby nie spojrzeć, nawet w najgorszym scenariuszu Doda wyłazi na swoje. Za pieniądze podatników. Bo w końcu za akcję anty bombową zapłacimy my.

Zwracam się do warszawskiej Policji. Potrafiliście latać koło mojego tyłka jak kot z pęcherzem, to może zajmiecie się poważniej Dodą co? Chyba że… dostaliście łapówkę. Do dzisiaj pamiętam Wasze wypowiedzi Panowie mniej lub bardziej naczelni! Potraficie doprowadzać do szpitali wbrew prawu… postarajcie się!!!