How to Be a Ventriloquist : Pronounce Letters P, V & W in Ventriloquism

Większość filmów jest po angielsku. Uczcie się:)

Następna lekcja brzuchomówstwa w innym wykonaniu. Kobieta brzuchomówca.
Przedstawia w jaki sposób wymawiać brzuchomówczo pewne spółgłoski.
Oglądając ten film bierze mnie na refleksje… kiedy ja zaczynałem, dostęp do informacji był trudny i na tamte czasy bardzo kosztowny. Teraz nieomal wszystko jest dostępne za darmo… pod warunkiem, że się poszuka… lecz ludziska i tak tego nie widzą… chociaż mają pod nosem. Na ten temat opublikuję artykuł na stronie www.hipnotyzer.com.pl bo jest to ciekawostka percepcyjna.
Powiem tak- jak slyszę „bo ja szukałem lekcji na temat brzuchomówstwa i żadnej nie znalazłem” to ręce mi opadają:)
Wniosków jest kilka możliwych. 1.Pytająca osoba wcale nie chce się nauczyć tylko zaspokoić ciekawość (tak jak w przypadku iluzjonistyki) 2. Pytająca osoba jest leniem, któremu nie chce się nawet pomyśleć 3. Pytająca osoba nie zna angielskiego (wybaczalne) ale też nie używa myślenia, że wiedza może być dostępna w ogólnoświatowym internecie anglojęzycznym 4. Pytająca osoba chce wycyganić wiedzę za darmochę, żeby ktoś za nią  wykonał pracę i najlepiej żeby załatwić to w 15 minut (nie żartuję mówiąc o takich ludziach, którzy chcą się np. nauczyć hipnozy ode mnie poprzez email… byle nie za długi).

No to tyle. Wydaje mi się, że postępuję fair. Wyszukiwanie materiałów na temat brzuchomówstwa i wrzucanie ich na stronę,  to wystarczająca praca. Reszta zależy tylko od chęci czytelnika:)

Ventriloquist is as ventriloquist does; learn how to pronounce problem letters like P, V, and W in this free video on how to be a ventriloquist.Expert: Grace Fitzpatrick Bio: Grace Fitzpatrick has studied ventriloquism for years and is a trained improv actor. She uses the illusion of „throwing” her voice to entertain children at parties. Filmmaker: David Jackel