Brzuchomówca? To nie wszystko!

Jak już wiecie, od jakiegoś czasu nie mieszkam w Polsce.

Mieszkam w Berlinie. Występuję obecnie najczęściej w Niemczech, czasami jeszcze w Polsce.

Brzuchomówstwo było przez jakiś czas moją najwidoczniejsza pasją. Jest nią nadal oczywiście, ale już nie priorytetową…

Nie wyobrażam sobie życia zamkniętego tylko w jednym pudełku.

Od lat zajmuję się profesjonalnie hipnozą i tarotem. Tak! Tarotem!

Tarot oczywiście nie był przeze mnie wprowadzany w „media” typu telewizja, programy ezoteryczne.

Wielokrotnie odrzucałem oferty pracy dla takich ezoterycznych stacji, z których znamy na przykład Wróżbitę Macieja.

Po prostu nie chciałem. Miałem inne rzeczy na głowie. Miałem inne plany, inne cele…

Teraz jednak coraz bardziej pragnę zająć się właśnie Tarotem głośno i oficjalnie. Po 20 latach pracy z kartami, po wielokrotnych namowach ze strony moich przyjaciół i klientów, postanowiłem w końcu  uchylić rąbka tajemnicy… i zacząć działać nie tylko wśród gwiazd, celebrytów, muzyków, aktorów, artystów i polityków ale przede wszystkim wśród zwyczajnych ludzi.

Warto dzielić się tym czym chcę się dzielić, chociaż nie wiem czy wystarczy mi życia na przekazanie wszystkiego, co w dziedzinie tarota mam do powiedzenia.

Warto dzielić się skutecznością i nieomal stuprocentową sprawdzalnością ze wszystkimi, którzy tego potrzebują. Warto słyszeć, jak zadowoleni z konsultacji ludzie mówią: „To było niesamowite! To mi się sprawdziło!”. Nie można ograniczać takiego daru…

Nie chcę już więcej ograniczać się do elity „wybranych”, czy to z telewizji czy przednich stron gazet.

Teraz oficjalnie będę udzielał konsultacji ludziom spoza „kręgów”.

Dlatego krok po kroku coraz bardziej OFICJALNIE PRZYZNAJĘ RACJĘ WIELU LUDZIOM I PRZESTAJĘ UKRYWAĆ IŻ… TAK! JESTEM ZAWODOWYM TAROCISTĄ O OGROMNEJ SKUTECZNOŚCI I SPRAWDZALNOŚCI.  Tak od lat mówią o mnie ci, którzy skorzystali z konsultacji ze mną. Tak mówią ci, którzy wracają po więcej. Tak mówią ci, którzy mi zaufali.

Dlatego w końcu nadszedł moment abym i ja tak mówił!

Już niedługo uruchamiam konsultacje na skype. 

Wojciech Glanc. Tarocista.

Wojciech Glanc. Tarocista.

 

 

 

 

Grażyna Żarko. Akcja na rzecz Pani Ani i powstrzymania kryminalistów na YT

Grażyna Żarko. Akcja na rzecz Pani Ani i powstrzymania kryminalistów na YT

Nagraj oklaski dla Pani Ani, aktorki amatorki, która w doskonały sposób odegrała rolę „Grażyny Żarko- Katolicki Głos w Internecie”, rodzaju reality show na YouTube.

Pani Ania zagrała rolę nie spodziewając się zapewne tak olbrzymiej agresji ze strony przestępczej części użytkowników YT.
Z doświadczenia wiem, że pozytywny odzew jest zapewne zbyt mały aby Pani Ania mogła spokojnie spać.
Przypomnijmy, że nie zrobiła tego dla „kasy”. To nie ma w ogóle znaczenia.
Pani Ania wpłynęła na społeczeństwo jako osoba „znikąd” lecz jednocześnie wielka osobowość.
Tacy ludzie jak Pani Ania zmieniają świat. Mają odwagę na „brak rozsądku”. Mają odwagę podjąć działanie.
Nie dopuśćmy, aby w pamięci polskich internautów pozostali tylko zboczeńcy i kryminaliści, którzy wysyłali jej obelgi, pogróżki etc.
Niech każdy z nas, normalnych przyzwoitych internautów nagra krótkie oklaski dla Pani Ani i da tym samym dowód dla innych, że kryminaliści w internecie są niechcianym marginesem.
5 sekund Twoich oklasków wystarczy. Cóż to jest w porównaniu do wielu godzin wysiłków zdegenerowanej części użytkowników, którzy popisali się pod jej publikacjami.
Uczyńmy z tego pozytywną akcję na całą Polskę. Zwróćmy uwagę mediów i być może leniwych władz na fakt iż tak jak w każdym cywilizowanym kraju chcemy aby przestępcy internetowi byli ścigani  i karani.
Drobny, pozytywny gest, który tak wiele może zmienić.

1. Nagraj filmik z oklaskami na jakiejkolwiek kamerze
2. zaladuj na YT
3. wyślij linka tutaj: http://on.fb.me/MztsWc

Nie dyskutujmy, jak to w naszej mało produktywnej naturze bywa. Pokażmy na co nas stać!
Pani Aniu (Grażyno Żarko): FILM PONIŻEJ  ZOSTAŁ NAGRANY SPECJALNIE DLA PANI.
Nie jest to „katolicki’ głos, lecz głos człowieka o zdrowej moralności.

FILM:

Grażyna Żarko. Katolicki głos w internecie. Wielkie podziękowania i szacunek od Wojciecha Glanca

Grażyna Żarko. Katolicki głos w internecie. Wielkie podziękowania i szacunek od Wojciecha Glanca

Tak jak przewidywałem, pani „Grażyna Żarko” i jej „Katolicki głos w internecie” to genialny wkręt.
Niektórzy świadomi ludzie domyślają się zapewne, dlaczego odnoszę się do tego eksperymentu.
Z takich samych powodów z jakich powstała moja medialna prowokacja w 2008 roku nazwana „Samobójstwem Przed Kamerą”.
Czytelnicy mojego bloga, jak i cywilizowanych  gazet z wyjątkami Faktów i Pudelków, wiedzieli, że chodziło o wywołanie debaty związanej z agresją skierowaną przeciwko osobom słabym, pacjentom szpitali psychiatrycznych etc. (tu szczególne pozdrowienia dla autentycznego niebezpiecznego społecznie PRACOWNIKA w szpitalu na Nowowiejskiej w Warszawie, doktora klasy Mengele i jego współpracownicy o której pielęgniarze mówią, że to ona powinna być naprawdę na miejscu pacjentów).
Podobne jak widać cele mieli producenci zjawiskowego eksperymentu „Grażyna Żarko”.
Chciałbym osobiście wyrazić swój ogromny szacunek dla twórców, za geniusz marketingu i znajomość wypaczonej psychiki internautów i OGROMNY SZACUNEK DLA AKTORKI AMATORKI, PANI ANI, KTÓRA WYKONAŁA ROBOTĘ NAJWYŻSZYCH AKTORSKICH LOTÓW NA MIARĘ MISTRZÓW AKTORSTWA.
Pani Aniu. Jeśli kiedykolwiek ktoś pokaże Pani ten wpis, proszę wiedzieć, że uważam Panią za naturalnego mistrza aktorstwa, za osobę genialną przy której wszystkie cipy pseudo-aktorzyny obecne w polskich oficjalnych mediach wypadają jak gówienko myszy.
Wszystkie te Mroczki, Karolaczki, Wszystkowszedziegrajszycki mogą dosłownie na kolankach błagać Panią o korepetycje z aktorstwa, a Pani ma pełne prawo powiedzieć im „Ja Mistrzyni odmawiam Wam”.
Mam nadzieję, że znosi Pani dobrze agresję zakompleksionych internautów, że nie bierze Pani ani jednego słowa do siebie i nigdy tego nie weźmie. Mam nadzieję, że jest Pani odporna na nienawiść i chorą nienawiść ludzi, którzy zamiast przy komputerze powinny przebywać na terapiach w zamian za wielu, którzy na terapiach są wbrew ich woli.
Mam  nadzieję, że jest Pani w stanie przejść ponad wszystkim co wiąże się z nawet minimalną popularnością.
Wielki ogromny szacunek dla Pani, dla Pani odwagi, pogody ducha i ogromnego dystansu.
Kurcze… chętnie bym z Panią kiedyś porozmawiał. Jak będzie Pani w okolicach Berlina, to koniecznie zapraszam na kawę:)))

Cieszę się, gdy znajdują się odważni ludzie kpiący z fanatyzmu, głupoty, bogoojczyźnianych dewiacji Polaków… cech… które powinny być tak naprawdę leczone.
Cieszę się, bo kpiną można więcej wskórać niż walką. Cieszę się że twórcom i Pani Grażynie udało się ośmieszyć właśnie to bydło, które hańbi nazwę Polak i nazwę Homo Sapiens.

Prawdopodobnie jutro nagram specjalne pozdrowienia z Eustachym dla Pani Grażyny.
Pani Grażyno!!! DZIĘKUJĘ ZA DZIEŁO WIELKIEGO KALIBRU!

Wojtek Glanc i Eustachy:))
http://www.brzuchomowca.com

PS. Producenci powinni moim zdaniem dla bezpieczeństwa Pani Ani i dla przykładu donieść do prokuratury popełnione przestępstwa gróźb karalnych.

Proponuję internautom, którzy myślą podobnie jak ja aby wyszukiwali groźby i składali doniesienia do prokuratury.
Internauci kryminaliści powinni być ścigani.

Neofaszystowskie ugrupowanie? Młodzież Wszechpolska bezprawnie używa utworów Pet Shop Boys?

Neofaszystowskie ugrupowanie? Młodzież Wszechpolska bezprawnie używa utworów Pet Shop Boys?
W ramach protestu podjąłem się kontaktu z Pet Shop Boys.

Noszące znamiona neofaszystowskiego ugrupowanie o nazwie Młodzież Wszechpolska podczas swoich chorych popisów podczas różnych demonstracji i pikiet w Polsce, bezczelnie i bezprawnie używa zastrzeżonych prawami autorskimi utworów znanych i szanowanych artystów, których jakiekolwiek kojarzenie z tym ruchem stanowi poważną szkodę dla wizerunku.

Mowa tutaj o zespole Pet Shop Boys i utworze „Go West”, który w swej treści nie ma i nigdy nie miał nic wspólnego z zacofaniem, fanatyzmem religijnym, politycznym, homofobią i nienawiścią w sensie ogólnym tak natarczywie promowanymi przez MW.
Należy tu podkreślić, że Pet Shop Boys jest jednym z pierwszych chyba na świecie zespołów otwarcie mówiących o homoseksualizmie.

Używanie fragmentu „Go West” do ryczenia na całe gardło obrzydliwej nazwy Młodzież Wszechpolska jest nie tylko potwarzą dla zwolenników muzyki Pet Shop Boys, lecz jest potwarzą bezpośrednią pod adresem zespołu, środowiska gejowskiego i ludzi ceniących wolność obywatelską i cywilizowanych obywateli Unii Europejskiej.
Zakładam, że Pet Shop Boys nigdy nie wyraziło zgody na tak ohydne wykorzystywanie ich utworu a kontrowersyjna organizacja Młodzież Wszechpolska nigdy nie zapłaciła grosza tantiem za wykonywanie utworu w miejscach publicznych.
Czy w tej sytuacji można by to nazwać po prostu kradzieżą?
W moim mniemaniu nie tylko…

Bardzo wątpliwe jest aby kiedykolwiek, jakakolwiek grupa muzyczna na przyzwoitym poziomie zgodziła się aby ich utwór stał się ekwiwalentem nazistowskiej przyśpiewki „Heili Heilo” (czy jakkolwiek się to pisze). A tak w moim odczuciu jest w przypadku „Go West” wykorzystywanego przez grupę której celem jest bardziej „Go Nazi”.

Z powyższych powodów postanowiłem osobiście zwrócić się do zespołu Pet Shop Boys i namówić ich na podjęcie kroków prawnych mających na celu pokazanie, gdzie jest właściwe miejsce dla Młodzieży Wszechpolskiej tj. w kryminale i na marginesie cywilizowanego świata.
Z punktu widzenia marketingowego, podjęcie prawnych kroków przez Pet Shop Boys przeciwko organizacji noszącej znamiona neofaszystowskiej byłoby bardzo dobrym posunięciem. Być może wywołałoby także naciski ze strony Europy i świata na polski rząd, aby podjął kroki przeciwdziałające szerzeniu się zarazy nienawiści.

Wojciech Glanc
http://www.brzuchomowca.com

Nalewka z Tupolewka, ołtarzysko św. Lecha na aukcji internetowej

Nalewka z Tupolewka, ołtarzysko św. Lecha na aukcji internetowej

Muszę przyznać, że mam dzisiaj bardzo twórczy dzień. I to co teraz napiszę, jest bardzo ważną informacją.
Otóż: Przedstawiam wstępny projekt rzeźby ołtarzyska św. Lecha, przeznaczony do uniesień duchowych jego wielkich zwolenników.
Być może dokonam jeszcze paru delikatnych zmian np. miejsce na fotografię św., czy coś w tym rodzaju. A może będzie mała skrytka, którą nazwiemy czarną skrzynką.
Być może dokonam jeszcze paru delikatnych zmian np. miejsce na fotografię św., czy coś w tym rodzaju. A może będzie mała skrytka, którą nazwiemy czarną skrzynką.
Tak więc będzie to zadowalające dla oka tych, co ku tandecie skłaniają się i świecidełkom prostackim.
Pozwalam udostępniać rysunek etc. bez żadnych modyfikacji.
Zainteresowanych natomiast prawdziwym dziełem sztuki moim, zachęcam do pozostania ze mną w kontakcie i do uczestniczenia w aukcji.
http://www.brzuchomowca.com
Berlin 07-07-2012

W każdym razie wielkie to dzieło będzie przeze mnie wymodelowane i oczywiście pozłocone (ale nie prawdziwym zlotem tylko pozłotką, bo przecież pozłacane są wszystkie dziwne przedmioty używane w obrzędach dziwacznych wszelakich… no może nie wszystkie ale większość…).

W dniu rocznicy rozpierdółki tupolewskiej, rzeźba ta zostanie przeze mnie wystawiona na aukcję internetową albo (takowa możliwość też rozważam) w jakiś sposób oficjalnie dostarczona w prezencie do rąk własnych na przykład takiego jednego „małego”, co to go ludzie nie lobią, albo oddana także w obecności mediów do np. któregoś ze sławetnych polskich muzeów.

Bardzo chętnie liczę na pomoc zainteresowanych dziennikarzy przy moim sposobie uczczenia cudu smoleńskiego.

Projekt jest oczywiście od tej chwili strzeżony prawami autorskimi.

Wojciech Glanc

Koko Euro Spoko. Hymn Euro 2012. Parodia.

Koko Euro Spoko. Hymn Euro 2012. Parodia.

Przedstawiam taką mini parodię utworu Koko Euro Spoko (Jarzębiny). Tak zwanego Hymnu Euro 2012.
Dzisiaj zdążyłem niestety tylko pomóc Eustachemu (wykonawcy) w nagraniu ścieżki dźwiękowej.
Na treść wizualną nie wystarczyło czasu… Niedziela się kończy a rano inne sprawy mamy na głowie.

W każdym razie przedstawiam wersję Koko Euro Spoko w wykonaniu Eustachego:

Pozdrawiam
Brzuchomówca

www.brzuchomowca.com

Katastrofa Kolejowa Szczekociny. List artysty w żałobie.

Katastrofa Kolejowa Szczekociny. List artysty w żałobie.

Wypadek, który się wydarzył jest na pewno ogromną tragedią. Lecz uznałem to za żałosną szopkę, iż z tego powodu ogłasza się żałobę narodową. To dewaluacja pojęcia żałoby narodowej i kpina polskiego rządu.
Zamiast realnej pomocy rodzinom ofiar, oferuje im się show….
Więcej na temat katastrofy kolejowej w Szczekocinach i „Listu artysty w żałobie” znajdziecie w poniższym filmie video:

Ksiądz Natanek, parodia jako spot wyborczy dla Palikota.

Ksiądz Natanek, parodia jako spot wyborczy dla Palikota.

Czy parodia może posłużyć jako spot wyborczy?
Otóż może!
Aby pomóc w wyborach Jarosławowi Milewczykowi z RPP, nagrałem film, który nieomal natychmiast zyskał zwolenników w internecie i statystyki oglądalności zaczęły szybko rosnąć.
Film z antyklerowskiego zakresu, z pogranicza „Bóg Zapłać” Palikota.

Niestety był tylko jeden mandat wyborczy, więc Jarosław Milewczyk nie wszedł do parlamentu (szkoda!),
ale zabawny materiał pozostał i w tej chwili jest już tylko parodią księdza Natanka.

Moja prywatna opinia na temat tego pana księdza?
Może lepiej jej nie zwerbalizuję:)
Natomiast możecie się domyśleć oglądając ten film (chociaż to bardziej opinia Eustachego):


Występ brzuchomówcy w Comedy Central.

Bardzo miło jest mi zakomunikować, że już we wrześniu na antenie Comedy Central emitowany będzie program „Comedy Central Prezentuje”, w którym pojawią się polscy artyści stand-up.

Trzeba tutaj podkreślić, że na rynku polskim nie ma jeszcze zbyt wielu programów tego typu i program prezentowany przez Comedy Central jest ważną nowością.

Zapraszam do lektury artykułu opublikowanego na łamach serwisu www.sadurski.com

Wojciech Glanc w Comedy Central

1 2 3 145