No i macie samobójstwo przed kamerą zwyrodnialcy!!!

Bando cholernych zboczonych internetowych degeneratów. Tak jak mówiłem od samego początku  tak się stało. Jest pierwsza „internetowa” ofiara. Chłopak chyba z Sanoka, który popełnił samobójstwo pokazując to w internecie. Oglądało to tysiące osób i jak twierdzą dziennikarze- tylko jedna zareagowała jak człowiek.

Przyznajcie się gnidy, że gdy się to działo szkalowaliście go tak samo jak mnie!!!

Pokazałem Polsce jacy jesteście i jak realne zagrożenie za Wami idzie. Że jesteście bandą zdegenerowanych frustratów, którzy w przypadku prawdziwego samobójcy zrobią to samo- rzucą się jak sępy na żer.

Komentując wydarzenie powiem jedno.

Nie wierzę w reakcję policji, która zapewne miała w dupie fakty tak jak w moim przypadku. Chłopak nie był „znany i medialny” więc pewno osrali zgłoszenie od zatroskanej kobity. Powołuję się na wypowiedź oficera policji w mojej sprawie „gdyby nie był Pan medialny nie zareagowalibyśmy”.

Po drugie- kilka tysięcy osób oglądających i tylko jedna myśląca. Co robiła reszta??? Podjudzała chłopaka? Szkalowała? Wyzywała od Źydów, tchórzy, debili, idiotów, psycholi etc? Chcecie wiedzieć co ta masa wszy robiła? Zajrzyjcie na wpisy pod moimi filmami! To chciałem Wam pokazać- do czego stosunek „polaczków| wychowanych przez ludzi takich jak Wojewódzki i „Pudelek” może doprowadzić. Czepiam się Wojewódzkiego bo pokazywał na antenie jak należy się nabijać z ludzi, którzy mówią o samobójstwie. Czepiam sie faszystów z „Pudelka” bo pokazali na moim przypadku jak należy niszczyć takich ludzi. Czepiam się gestapowców policyjnych, czepiam się e-Faktu i innych plotrakrskich mediów.

Czy nie widzicie degeneraci, że pisząc jak pisaliście o mnie pokazujecie ludziom, że zamiast pomagać- powinni dobijać? Czy mam przeprowadzić dokładną analizę Waszych publikacji? Uczycie polskich internautów aby zachowywali się jak zwierzęta. I macie ofiarę,

Oczywiście prokuratura w przypadku tego chłopaka zignoruje teksty internautów jakie na tym czacie się ukazywały bo przecież to tylko wpisy. A chłopak najprawdopodobniej potrzebował tylko pomocy… ale dostał ziejącą nienawiść zdegenerowanych Polaków.

Jesteście mordercami. Jesteście winni śmierci. Nie udało Wam się ze mną. Udało się z chłopakiem w Sanoku.

Cholerna banda degeneratów.

Oto link:

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6208456,Samobojstwo_na_czacie.html