O Brzuchomówcy

NAJBARDZIEJ SZKALOWANY CZŁOWIEK W POLSCE.

NAJBARDZIEJ CHAMSKO SZKALOWANY PRZEZ MEDIA PLOTKARSKIE, KTÓRE PRZESZŁY SAME SIEBIE W PUBLIKACJI KŁAMSTW I POMÓWIEŃ.

DLACZEGO? TYLKO DLATEGO, ŻE ODWAŻYŁ SIĘ ZARZUCIĆ MEDIOM MANIPULACJE I NISZCZENIE LUDZI. ZAJRZYJ SZYBKO DO „GENEZY SKANDALU” A DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ!

JEŚLI WIERZYSZ W TO CO PISZĄ MEDIA PLOTKARSKIE- TO TWÓJ PROBLEM:)

Aby przedstawić Wojciecha Glanca w roli np. prowadzącego imprezę integracyjną, festyn, piknik, czy elegancki bankiet należałoby zapytać:

KIM JEST WOJCIECH GLANC NA ESTRADZIE?

Wojciech Glanc nie jest typowym prowadzącym. Nie jest typowym wodzirejem czy koferansjerem. Nie pozwala na to zbyt bogata i unikatowa (nie tylko na skalę polską) osobowość artystyczna. Wojciech Glanc sięga po umiejętności niespotykane nawet na skalę światową. Sięga po umiejętności niedostępne dla innych kofenransjerów.

Wojciech Glanc nie jest typowym, nudnym i beznamiętnym zapowiadaczem piosenek czy też innych wydarzeń estradowych. Nie pozwala na to natura kabareciarza, satyryka, brzuchomówcy, aktora i hipnotyzera scenicznego. Bogata wyobraźnia Wojciecha Glanca nie pozwala na jednostajność i monotonię. W jego przypadku to po prostu niemożliwe.

Wojciecha Glanca wyróżnia nieprawdopodobna łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością, różnorodność w dynamice a także możliwości artystyczne, którymi w Polsce nie może się pochwalić nikt inny. Wielu gwiazdom estrady brakuje nawet części tego, co może zaoferować Wojciech Glanc. Wielu artystom brakuje dynamiki i energii scenicznej jaką może zaoferować Wojciech Glanc.

Wojciech Glanc uwielbia publiczność a publiczność uwielbia to, co potrafi zaprezentować. Wojciech Glanc uwielbia dawać to co najlepsze, ma też umiejętność dopasowywania się do atmosfery imprez a także do ‘rozkręcania’ nawet opornej publiczności. Kiedy pojawia się na scenie, potrafi skupić uwagę nawet kilku tysięcy ludzi naraz i co najważniejsze- potrafi ją utrzymać, co jest bardzo ważnym elementem przy prowadzeniu imprez! W to bardzo ważna umiejętność dla prowadzącego czy konferansjera.

Niejednokrotnie zdarzało się, że działania estradowe Wojciecha Glanca ratowały imprezy przed nudą i sennością… co niestety czasem się zdarza i jest wynikiem różnych czynników. (Jak wielu znamy prowadzących, którzy usypiają publiczność… prawda?)

Wojciech Glanc posiada niesamowity dar improwizacji i potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. Co najzabawniejsze potrafi to zrobić za dwóch!!! Jego ’scenicznym partnerem’ jest bowiem ‘Eustachy’, który wprowadza element komiczny i niepowtarzalny. (Wojciech Glanc został nagrodzony w Las Vegas na międzynarodowym festiwalu brzuchomówców i był zaproszony na spotkanie z Jay’em Leno i innymi gwiazdami amerykańskiej TV).

(LINK DO ARCHIWUM FESTIWALU BRZUCHOMÓWCÓW W LAS VEGAS)

Poza prowadzeniem Wojciech Glanc jest także w stanie zaoferować pokazy hipnozy scenicznej w humorystycznym tonie. Tego nie potrafi w Polsce nikt inny!

Wojciech Glanc jest profesjonalistą i zawodowcem wysokiej klasy.

Jest artystą wyjątkowym i niepowtarzalnym.

fakty:

Wojciech Glanc to jedyny polski artysta brzuchomówca.

Wojciech Glanc to jeden z dwóch hipnotyzerów scenicznych w Polsce.

Wojciech Glanc to jedyny konferansjer łączący powyższe talenty.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY KOMEDIOWYM POKAZEM HIPNOZY- TO ZAPRASZAMY NA STRONĘ:

http://www.hipnotyzer.com.pl/hipno-show-komediowy-pokaz-hipnozy-scenicznej/

Dodaj komentarz