Rezygnacja z występów dla dzieci.

1. Nie warto

2. Mam dość głupkowatych rodziców, nauczycielek i innych pańć derektorek (celowo z małej litery) szkółek

3. Dość debilowatej hipnokryzji, problemów biurokracyjnych i żenujących układzików.

To tylko skrót telegraficzny.

2 go lutego w Jastrzębiu Zdrój w Kinie Centrum odbędzie się mój ostatni występ dla dzieci. Polska nie jest zbyt normalnym krajem i jak się występuje „dla dzieci”, to każdy chce Cię cenzurować. Polecam Miśka Koterskiego (tylko pamiętajcie o zaopatrzeniu jego niezdrowych potrzeb), Yolę Drutowicz etc. Napewno „fajni są”.

Przez wiele lat słuchałem pierdół pt. „był w big brother więc nie można dla dzieci zapraszać kogoś z big brothera”. Nie szkodziło to moim interesom ale było koszmarnie nudne. I nie mam ochoty nigdy więcej być postrzegany jako artysta dla dzieci, bo w Polsce jest to przekleństwo. Robiłem to bo lubiłem. Ale już nie lubię. Nie mam ochoty iść śladami Majki Jeżowskiej i skreślać sobie wszystkich innych możliwości.

Polacy to debile. Jak jest artysta, który robi jedno- to uważają, że nie może już robić nic innego.

Według logiki takich kretynów powinniśmy zakazać dzieciom oglądania obrazów Picassa, bo to pedał był. Także Van Gogha (chyba tak się pisze), bo obciął sobie ucho i nienormalny był. Nie powinniśmy pokazywać filmów na bazie książek S. Kinga, bo jeśli takie straszności pisze to musi być potworem. No a ktoś, kto nakręcił film o „samobójstwie” to już „potwór” nie z tej ziemi i w piekle smażyć się musi haha. Pieprzeni hipokryci. Będą zakazywać innym a maltretowanie żony na przykład będą uważać za cacy. Walnijcie się ludzie co tak myślicie deklem od kibla, to może Wam coś się ułoży na sekund parę chociaż.

Fuj… won takie ludzie z mojego życia:) Nie ma dla Was miejsca w moim świecie.

Miernoty umysłowe są niestety wśród nas nagminnie. Dlatego od dnia 2 go lutego wzwyż kochane dzieci, będziecie mogły pocałować Eustachego wirtualnie w de za co serdecznie możecie podziękować nauczycielkom, mamusiom i niedouczonym tatusiom i tak dalej.

Podziękujcie kiedyś im za „mądrości życiowe” i brak elementarnego rozumienia świata mediów. Idźcie z mamusią jak będzie trzeźwa- na pasterkę. Ksiądz, który was molestuje jest na pewno właściwą osobą w mniemaniu waszych rodzicieli. Idźcie na program braci Zboczków. Zdolni są i tacy mili, bo tak „w telewizorze widać”.

Muszę kończyć bo nie chcę puścić pawia na klawiaturę.

Pozdrawiam