Urodziny Jurija, Druga Maryla, Żongler- SUPER.

Wczoraj wieczorem odbyły się huczne urodziny mojego serdecznego przyjaciela Jurija (naszego znanego hipnotyzera). W jednym z warszawskich klubów.

Wystąpił chłopak, który przewinął się przez Mam Talent – żongler. Piękny popis władzy nad materią. Wręcz hipnotyczny pokaz żonglerki kulą. Jest po prostu świetny. Zaczarował publiczność na maksa. Miałem wrażenie, że jestem w statku kosmicznym, nie ma grawitacji a on… tylko dotyka przedmiotów zawieszonych w powietrzu. Świetny artysta. Na swoich blogach umieszczam linki etc.

KAMIL DZILIŃSKI:

www.dzielny.pl

Wystąpiła także Druga Maryla (Rodowicz oczywiście). Ta postać to swoisty fenomen. Też warto, żebyście kiedyś zobaczyli jej koncert. Potężna energia sceniczna, poczucie humoru, charyzma i wysokiej klasy parodia Rodowiczki. Parodia nie jest najlepiej rozumianym przez ludzi słowem, więc muszę podkreślić- parodia w najlepszym tego słowa znaczeniu a nie tak jak to robią za kurna-przeproszeniem-kabarety-debilety. To Marylka Rodowicz z przymrużeniem oka. I nawet powiedziałbym, że chyba wolę tą wersję od oryginału.

DRUGA MARYLA:

www.drugamaryla.pl

Później był mój krótki występ i żywe reakcje publiki. Udało mi się z nimi nawiązać świetny kontakt. Wszystko LIVE. Improwizacja. Zabawa i humor na „żywca”. Na scenie została wykreowana postać pt „Yola Drutowicz”. Ale… co ja się tutaj rozwodzę:)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO JURIJ!!!

Jurij Mokriszczew

http://mokriszczew.w.interia.pl/