Yoli Drutowicz ukradly telefun! Dajcie mi prawo do eutanazji!!!

Ja pierdzielę, jaką skalę debilizmu przyszło nam wszystkim obserwować. Szacowny „Dupelek” i inne takie zaczęły się zapluwać na temat kradzionego telefonu Yoli Drutowicz.

No cóż, w jej przypadku to może być rzeczywista tragedia. Bo to jedyna „komórka” w układzie Yolci. No i poza tym gdzie będą dzwonić do niej potencjalnie zainteresowani klienci?

Na litość boską! Czemu skazani jesteśmy na takie „”kur(w)ioza”! Płacimy kasę za kablówkę, żeby nam pokazywano coś takiego jak ta lalunia i jej qń.  Później pokazuje się, że Yolcia świeci gołym dupskiem w jakimś czasopiśmie. A później jakby kur… nic innego nie można wystrugać- pisze się o kradzieży jej telefonu. Kurza twarz ludzie z telewizji- co wy bierzecie???

Może dzięki tej kradzieży kilku napalonych debili, którzy próbują ją promować nigdy się nie dodzwoni by dogadać się o barterowy układ. Bo cóż innego Yolcia może zaproponować komukolwiek jak nie barterową pracę oralną (nie mówię tu o czytaniu poezji).

Puszczam prawie realnego pawia jak widzę to coś gdziekolwiek. Jest mi wstyd, że nie jestem Kubą Rozpruwaczem lub innym Mścicielem. Gdybym był… oczyściłbym media z takowych tworów.

Uważam że z jednej strony złodziejowi należy się nagroda. Z drugiej- solidny wpierd… za to, że nie zrobił czegoś, co mogłoby spowodować, że przez dłuższy czas nikt jej nie pokaże. Yolcia ryzyko ma wpisane w zawód jaki widać, że musiała w UK uprawiać.

Szlag mnie trafia. Panienka jak z ulicy zakazanej… czerwona latarnia… coś a la transwestyta… obleśnik naleśnik.

Błagam złodzieju Yolcinej komórki!!! Zadzwoń do jej managerów i tym podobnych i weź ich zeklnij na czym świat stoi! Zbluzgaj ich w moim imieniu od najgorszych pajaców! Pogróź im czymś dosadnie! Może się opanują i wyłączą Yolcię z obiegu!!!

Zwracam się do menagerów Yolci- nie bądźcie alfonsami na litość boską! A jeśli już chcecie być alfonsami to skoczcie na Pragie- tam są ładniejsze towary!!! I mądrzejsze! I ciekawsze! A robią dobrze tak samo albo i lepiej!!!!

Sheisse… chyba się stąd wyniosę na dobre. Paris Hilton wydawała mi się porażką… ale tu zastaję elementy, których wstydzić się musimy przed całym światem. Najpierw jakiś Lesiu prezydent… później Yolcia. Czy my kur… nie możemy się wreszcie ucywilizować???

Yolka wypier… na uliczki znane marginesowi w UK!!!!

Redaktorzy „Dupelka” przestańcie brać ten koks, to zobaczycie co robicie!!

Ja pierniczę… kupię gnata i zacznę strzelać… i pierwszym celem będzie qń tej całej lodzi!!!

Dajcie mi prawo do wykonania wyroku eutanazji! Niech się Yolcia już nie męczy męczeniem widzów!